Bu Blogda Ara

15.10.11

Markafoni


Biz Kimiz'den

Türkiye’de markafoni’yle “özel alışveriş” dönemi başlıyor...

Türkiye’nin ilk özel alışveriş sitesi markafoni, bir ilke imza atarak Avrupa ve Kuzey Amerika'da milyonlarca modaseverin yaşadığı özel alışveriş deneyimini Türkiye’ye getiriyor. Sitede giyim, aksesuar, spor malzemeleri, kozmetik, oyuncak, teknoloji ve dekorasyon gibi farklı alanlarda ürünleri bulunan seçkin markalar, %70'e varan indirimli fiyatlar ve özel kampanyalarla üyelere sunuluyor.

Sadece davet ve referans yoluyla siteye üye olabilen özel grubun, seçkin markalara avantajlı fırsatlarla sahip olmasını sağlayan özel satış sistemini kullanan markafoni, her markanın limitli sayıda ürününe yönelik, 2-5 gün süreli özel kampanyalar düzenliyor. Her yeni kampanya için gönderilen "alışverişe davet" ile üyeler özel fırsatlı ürünlerden haberdar ediliyor.

Siteye üye olduğumdan beri baya bi kupon topladım. Benim referansımla üye olan sevgili arkadaşlarım sayesinde her seferinde 10 TL kazandım. Ayrıca Markafoninin arada verdiği kuponlarda var. 3 defa alışveriş yaptım hiç kendim para ödemedim :), sadece kargo paralarını ödedim.

Sizde üye olun ve referansınızla üye olacaka kişi sayısını arttırın.
İşte size referans: http://www.markafoni.com/i/zeliha_cetin/

güncelleme: Yıl 2012, bir hevesti geçti :)

Hiç yorum yok:

İlgili Yazılar

Related Posts with Thumbnails